ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ (ПРОДАЖ ЧАСТКИ ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС»)

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ (ПРОДАЖ ЧАСТКИ ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС»)

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Аудиторська палата України оголошує про проведення конкурсу інвестиційних пропозицій з метою продажу частки (76%) АПУ у статутному капіталі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ «СТАТУС» (далі - ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС»).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу інвестиційних пропозицій з метою продажу часток у статутному капіталі юридичних осіб, участь у заснуванні  (створенні) яких бере Аудиторська палата України, затвердженого рішенням АПУ від 07.10.2016 р. № 331/2.

Стартова вартість продажу частки АПУ у статутному капіталі ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС» становить 55 (п’ятдесят п’ять) тисяч гривень (за рішенням АПУ від 26.01.2017 р. (протокол № 338 ПО-2.2).

У конкурсі мають право брати участь потенційні покупці, які відповідають вимогам та умовам участі у конкурсі (визначеним Порядком) та зацікавлені у довгостроковому розвитку ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС».

Для участі в конкурсі інвестиційних пропозицій кожний з учасників подає до АПУ такі матеріали:

- заяву про участь у конкурсі (встановленого зразка, що додається), із зазначенням у ній цінової пропозиції;

- документ, що підтверджує оплату гарантійного внеску.

Для участі в конкурсі інвестиційних пропозицій потенційний учасник, згідно вимог Порядку, повинен сплатити гарантійний внесок у розмірі 10 % від стартової вартості продажу частки, що визначена АПУ. Зазначені кошти сплачуються на рахунок:

Аудиторська палата України

Код ЄДРПОУ 00049972

р/р 26008000023309 в ПАТ „Укрсоцбанк”

МФО 300023

Призначення платежу: Гарантійний внесок (аванс. платіж) за договором купівлі-продажу корпоративних прав ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС», зг. п.4.5. Порядку проведення конкурсу. Без ПДВ.

Сплачені кошти, у випадку продажу частки переможцю конкурсу інвестиційних пропозицій, зараховуються як авансовий платіж за договором купівлі-продажу корпоративних прав.

Інші випадки, зокрема, випадок коли учасник програв конкурс, передбачені положеннями Порядку.

Звертаємо увагу на особливості проведення конкурсу інвестиційних пропозицій з метою продажу частки (76%) АПУ у статутному капіталі ТОВ «ВНЗПО «СТАТУС», передбачені розділом V Порядку (в частині реалізації переважного права придбання частки іншим учасником юридичної особи).

Строк подання документів – з 6 по 17 лютого 2017 року включно.

Документи подаються до Секретаріату АПУ за адресою:

04053, м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 434.

Е-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; телефон: 279-59-78, 279-59-80, 279-59-82, 279-59-83.

Розкриття інвестиційних пропозицій відбудеться 17 лютого 2017 року о 17 годині 00 хвилин, в приміщенні АПУ за адресою м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 432

Контактна особи – Загурська Ольга.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі (згідно з п. 4.3), або такі, що не відповідають умовам конкурсу, Комісією не розглядатимуться.