Голова АПУ Каменська Т.О. взяла участь у Міжнародній конференції з питань корпоративного управління, яка проходить 20-22 червня 2017 року в Києві

Голова АПУ Каменська Т.О. взяла участь у Міжнародній конференції з питань корпоративного управління, яка проходить 20-22 червня 2017 року в Києві

 Міжнародна конференція з питань корпоративного управління

20-22 червня 2017 року в Києві (в приміщенні Готелю "національний" Київ) проходить Міжнародна конференція з питань корпоративного управління, організована Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні» (FST) за участі представників Комісії з цінних паперів та фондових бірж США (US SEC) та Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC).

Перший день Конференції (20 червня 2017 року) мав інформативний характер для емітентів та учасників фондового ринку та був присвячений питанням принципів корпоративного управління, побудови ефективної системи корпоративного управління, шляхам її удосконалення, системі розкриття інформації на фондовому ринку.

Наступні два дні Конференції (21-22 червня 2017 року) проходять у форматі панельних дискусій за участі представників органів влади, бізнесу, лідерів думок.

21 червня 2017 року участь у панельних дискусіях взяли представники АПУ Голова АПУ Каменська Т.О. та Завідувач Секретаріату АПУ Куреза Т.В.

Каменська Т.О. виступила з презентацією «Реформування аудиторської діяльності як запорука довіри до якості аудиторських послуг». Як новопризначена Голова АПУ, Каменська Т.О звернула увагу на основні, важливі, кроки, які необхідно здійснити з метою підвищення рівня якості аудиторських послуг в України. Назвала ті ланки в системі регулювання аудиторської діяльності, що потребують першочергового реформування та удосконалення (а саме: у сферах сертифікації, удосконалення професійних знань аудиторів та порядку організації контролю якості аудиторських послуг), з метою підвищення довіри зацікавлених осіб до аудиторських послуг. Також окрему увагу приділила питанням відповідальності аудиторів перед суб’єктами господарювання, зокрема, щодо рівня якості наданих послуг та принципів незалежності аудитора.

Крім того, участь у Міжнародній конференції з питань корпоративного управління беруть інші представники аудиторської професії та окремі члени АПУ, делеговані до її складу від державних органів.