25 травня 2017 року об 11-00 відбулося розширене засідання Аудиторської палати України за участі Уповноважених представників АПУ в регіонах

25 травня 2017 року об 11-00 відбулося розширене засідання Аудиторської палати України за участі Уповноважених представників АПУ в регіонах

На розширеному засіданні Уповноважених представників було ознайомлено з поточним станом діяльності АПУ, а Уповноважені представники, в свою чергу, прозвітували про роботу, що проводилась у регіонах упродовж 2016 року, а також озвучили наявні проблеми в регіонах та надали свої пропозиції щодо удосконалення аудиторської діяльності та більш плідної співпраці аудиторів та регулятора.

Крім того присутні мали можливість розглянути проект Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (реєстр. № 6016 від 03.02.2017 р.), рекомендований 24 травня 2017 року Комітетом з питань податкової та митної політики до розгляду Верховній Раді України; та питання щодо особливостей застосування Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, видання 2015 року, які згідно рішення АПУ від 04.05.2017 р. № 344 є обов’язковими для застосування з 1 червня 2017 року в якості національних стандартів аудиту.

Інформуємо, що на розширеному засіданні АПУ прийнято рішення «Про уповноважених представників АПУ в регіонах», яке незабаром з’явиться на офіційному веб-сайті АПУ в розділі «Рішення». Інформація про Уповноважених представників АПУ в регіонах буде оновлена на офіційному веб-сайті АПУ в розділі «Представники АПУ» найближчим часом.