7 квітня 2016 року на 64 році передчасно пішов з життя Голова Аудиторської палати України, заслужений економіст України Нестеренко Іван Іванович

Іван Іванович Нестеренко народився 26 квітня 1952 року в селі Цвітному Чернігівського району Запорізької області. Трудову діяльність Іван Іванович Нестеренко розпочав у 1970 році в Азовському морському пароплавстві, а далі був призваний для проходження служби до лав Радянської армії. Вищу економічну освіту здобув у Донецькому інституті радянської торгівлі, який закінчив у 1978 році, після чого Іван Іванович Нестеренко почав працювати в Управлінні торгівлі Виконкому Донецької обласної Ради народних депутатів на посаді старшого ревізора, де мав стрімкий кар’єрний ріст. У 1986 році закінчив Донецький національний університет. З 1991 року продовжив свою трудову діяльність у Госпрозрахунковій аудиторській службі, а з 1992 року по 2004 рік очолював ТОВ «Донецькінаудит». З 2004 року Іван Іванович Нестеренко був призначений на посаду члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та  був нагороджений відомчою відзнакою «Знак Пошани», а також за вагомий особистий внесок у розвиток держави отримав нагороду «За відродження України». Іван Іванович Нестеренко мав безпосереднє відношення до становлення та розвитку аудиторської професії в Україні, і у квітні 2010 року був обраний Головою Аудиторської палати України. 

Іван Іванович Нестеренко активно займався громадською діяльністю та був Віце-президентом ВПГО «Спілка аудиторів України», Віце-президентом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Головою Опікунської ради ІСМФ Великобританії в Україні. 

Життєвий шлях Івана Івановича – зразок людської гідності, працелюбності, доброзичливості, відповідальності. Іван Іванович був не просто висококваліфікованим і прекрасним керівником, а й доброю, порядною і чуйною людиною. З ним ми втратили людину, яка протягом всього свого життя наполегливо і послідовно працювала над розбудовою економіки країни. 

У цей трагічний момент увесь колектив Аудиторської палати України розділяє з рідними та близькими біль втрати та схиляє голову в глибокій скорботі.

Світла і вічна пам'ять...

 

Церемонія прощання з Головою АПУ Іваном Івановичем Нестеренком відбудеться у суботу 9 квітня 2016 року з 11 до 12 години, у ритуальному залі Клінічної лікарні "Феофанія" (м. Київ, вул. Академіка Заболотного, буд. 21)

Процесія захоронення розпочнеться о 13 годині на Звіренецькому кладовищі (вул. Верхня).

Поминальний обід відбудеться за адресою вул. Шовковична, 1 (початок о 14:30).