6 жовтня 2015 року на 78 році передчасно пішов з життя Петро Григорович Довгорук

6 жовтня 2015 року на 78 році передчасно пішов з життя Петро Григорович Довгорук.

Петро Григорович Довгорук народився 1 березня 1938 року в селі Жовтневе (Студеники) Переяслав-Хмельницького району Київської області. 

Трудову діяльність Петро Григорович Довгорук розпочав у 1955 році в колгоспі „Жовтень”, потім навчався в Українській академії сільськогосподарських наук, закінчивши яку був направлений на роботу в республіку Казахстан. У 1978 році Петро Григорович Довгорук повернувся до м. Києва і 16 років працював в органах державної статистики заступником начальника Головного управління обчислювальних робіт. Враховуючи великий стаж роботи в судово-бухгалтерській експертизі, у 1994 році був направлений на роботу в новостворену Аудиторську палату України для забезпечення становлення і розвитку незалежного фінансового контролю в Україні. 

З вересня 1996 року по грудень 1997 року працював начальником фінансового управління Міністерства юстиції України і був звільнений в зв’язку з виходом на пенсію державного службовця. 

У березні 1998 року був обраний головою правління Київського територіального відділення Спілки аудиторів України, а через рік у 1999 році знову очолив Секретаріат Аудиторської палати України. 

Життєвий шлях Петра Григоровича – зразок людської гідності, працелюбності, доброзичливості, принциповості, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми. Петро Григорович був не просто висококваліфікованим і прекрасним керівником, а й доброю, порядною і чуйною людиною. З ним ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом всього свого життя наполегливо і послідовно працювала над розбудовою незалежного аудиту в країні. 

У цей трагічний момент увесь колектив Аудиторської палати України розділяє з рідними та близькими біль тяжкої втрати та схиляє голову в глибокій скорботі. 

Похорони Петра Григоровича відбудуться 8 жовтня о 10-00 за адресою: вул. Байкова, 16.

Світла і вічна пам'ять Петру Григоровичу