ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО АУДИТОРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Шановні колеги!

Інформуємо вас про те, що 03 квітня 2015 року був зареєстрований законопроект народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича про аудиторську діяльність. В обґрунтуванні вказується, що наразі є нагальна потреба зближення національного законодавства з питань аудиторської діяльності до законодавства Європейського співтовариства, в тому числі до Директиви 2014/56/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 16 квітня 2014 р., що вносить зміни до Директиви 2006/43/ЄС про обов'язковий аудит річних звітів та консолідованих звітів та Регламенту (ЄС) № 537/2014 Європейського Парламенту та Ради від 16 квітня 2014 р. щодо конкретних вимог стосовно обов'язкового аудиту суб'єктів господарювання, що викликають суспільний інтерес.

З часу прийняття цих законодавчих актів в національне законодавство не було внесено змін, спрямованих на запровадження на загальноєвропейських принципах суспільного нагляду за аудиторською діяльністю та системи забезпечення якості аудиторських послуг.

З метою адаптації законодавства України у сфері аудиту до загальноєвропейських норм, необхідно прийняти проект Закону України «Про аудиторську діяльність», який повністю визначатиме діяльність у сфері аудиту на підставі вим г Директиви 2014/56/ЄС та Регламенту (ЄС) № 537/2014.

Ознайомитися із законопроектом можна за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54644

Просимо вас надсилати свої зауваження та пропозиції до Секретаріату АПУ на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.