Практичний форум «Підвищення якості аудиторських послуг: Реформа в ЄС та її вплив на українську аудиторську професію»

Аудиторська палата України та Центр реформ фінансової звітності Світового банку 21 січня 2015 року проведуть практичний форум «Підвищення якості аудиторських послуг: Реформа в ЄС та її вплив на українську аудиторську професію», який відбудеться у Торгово-промисловій палаті України за адресою м.Київ, вул. В. Житомирська, 33.

Форум стане важливим комунікаційним майданчиком, на якому представники аудиторських фірм, державних установ та громадських об’єднань зможуть обговорити останні зміни в регулюванні аудиторської діяльності в ЄС, актуальні проблеми розвитку ринку аудиторських послуг в Україні та світі, та виробити загальне бачення перспектив приведення законодавства про аудиторську діяльність в Україні відповідно до вимог Директив ЄС.

Метою форуму є усвідомлення значення змін в законодавстві ЄС в частині обов’язкового аудиту річної фінансової звітності та консолідованої звітності: Директива 2014/56/ЄС Європейського парламенту та Ради від 16 квітня 2014 року, що вносить зміни до Директиви 2006/43/ЄС про обов’язковий аудит річної звітності й консолідованої звітності; Регламент (ЄС) 537/2014 про вимоги до обов’язкового аудиту суб’єктів суспільного нагляду; ознайомлення з інституційними механізмами і роллю функцій нагляду за аудиторською діяльністю в рамках нових вимог законодавства ЄС; визначення прийнятних шляхів побудови системи регулювання аудиторської діяльності в Україні відповідно до вимог ЄС.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за телефоном 489-49-09 або електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  до 15 січня 2015 року (контактна особа: Згурська Алла).

Увага! Завершується реєстрація для участі у форумі. Учасникам форуму буде направлене запрошення та підтвердження про реєстрацію.