ФОРУМ АУДИТОРІВ УКРАЇНИ

«Асоціація з ЄС: виклики та перспективи для аудиту в Україні»

Захід приурочено до Дня бухгалтера України та підписання Асоціації з Європейським Союзом.

Організатор: Аудиторська палата України.
Співорганізатор: Всеукраїнська професійна громадська організація «Спілка аудиторів України».
Дата проведення: 16 липня 2014 року.
Місце проведення: м. Київ, вул. Підгірна, 1 (Національна академія статистики, обліку та аудиту).
Час проведення: 14:00 – 18:00 год.
Формат заходу: відкриті дискусії за визначеними темами.

Підписання Асоціації Україна-ЄС поставила на порядок денний питання щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм. У зв’язку із цим Аудиторська палата України ініціює обговорення перспективи впровадження у життя кращих практик регулювання ринку аудиторських послуг за участю приватних компаній, органів державної влади та третього сектору.

У процесі дискусії пропонується розглянути можливості дерегуляції та децентралізації галузі, реалізація яких дозволила б створити сприятливі умови для розвитку ринку. Особливу увагу буде приділено нововведенням законодавства ЄС та їхнього впливу на український аудиторський ринок.

Запрошені гості: державні посадовці (очільники профільних відомств та їх заступники), представники міжнародних організацій та фондів, аудитори України.

Участь у Форумі візьмуть представники Національного банку України, Міністерства фінансів України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Державної фіскальної служби, Рахункової палати України, Федерації роботодавців України, Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів, представництва в України USAID та Світового банку.

Дискусію веде модератор – Голова АПУ Нестеренко І.І.

Програма заходу

Контактна особа з питань участі у заході – Новохат Людмила Василівна (моб.т.: 066-058-43-08, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).