До уваги аудиторів! Засідання круглого столу "Міжнародні стандарти фінансової звітності в Україні: податкові зобов'язання та можливі ризики"

              Круглій стіл

«Міжнародні стандарти фінансової звітності в Україні:

податкові зобов’язання та можливі ризики»

 30 листопада 2012 р., м. Київ

 м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55, конференц-зал Київської торгово-промислової палати

(2-й поверх)

       Шановні Колеги!

 Запрошуємо Вас до участі у засіданні круглого столу «МСФЗ в Україні: податкові зобов’язання та можливі ризики».

Мета засідання: дискусійне обговорення питань практичного впровадження та впливу МСФЗ на податкову практику, а саме: розбіжності у визначенні податку на прибуток у фінансовій звітності по за П(с)БО 17 та МСФЗ 12, формування резервів та майбутнє визнання, справедлива вартість, податкова декларація: від форми до змісту, відстрочені податки, податкові різниці, податкове планування та інше.

Організатори: Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України, Аудиторська палата України, за участю Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України. В засіданні круглого столу приймуть участь представники регуляторних органів, бізнесу, професійних організацій та ВНЗів.

Для участі необхідно зареєструватись, надіславши заяву до організаційного комітету за ел. адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за факсом: (044) 279-10-35.  Засідання круглого столу відбудеться 30 листопада 2012 року, за адресою: вул. Б. Хмельницького, 55, конференц-зал Київської торгово-промислової палати  (2-й поверх), початок о 10:00 (реєстрація 9:30-10:00).

 

З повагою,

 Організаційний комітет

Тел.:(044)279-10-37 (33, 35)