19 жовтня 2017 року у місті Одесі відбулась Конференція «Доступ до професії аудитора: компетенції та постійне удосконалення»

Аудиторська палата України за підтримки EU-FINSTAR, проекту технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом, за участі Міністерства фінансів України та проекту STAREP Світового банку, провела 19 жовтня 2017 року в місті Одесі Конференцію на тему «Доступ до професії аудитора: компетенції та постійне удосконалення».

Серед 161 учасників Конференції зареєстровано 85 сертифікованих аудиторів України з міста Одеси та Одеської області, а також Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей. Крім того на Конференції були присутні представники міжнародних сертифікаційних програм АССА та СІМА, фондового та банківського ринків, громадських і професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, міської ради та вищих навчальних закладів.

За результатами роботи, учасники Конференції погодили Резолюцію про підтримку аудиторською спільнотою гармонізації українського законодавства з законодавством ЄС, яка була прийнята за підсумками Конференції «МАЙБУТНЕ АУДИТОРСЬКОЇ ПРОФЕСІЇ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА ШЛЯХ УКРАЇНИ», що відбулась 29 вересня 2017 року в місті Києві.

До уваги аудиторів! Матеріали за результатами проведення Конференції «Доступ до професії аудитора: компетенції та постійне удосконалення» будуть розміщені найближчим часом на офіційному веб-сайті АПУ та сторінці facebook.