До уваги аудиторів! Програма Конференції «Майбутнє аудиторської професії: міжнародний досвід та шлях України», що відбудеться в м. Києві 29 вересня 2017 року

Конференція Аудиторської палати України проводиться за підтримки EU-FINSTAR, проекту технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом. Аудиторська Палата України вітає участь у Конференції представників від Міністерства фінансів України, Європейського Союзу та STAREP Світового банку.

Контекст Конференції  Аудиторської палати України:

Починаючи з 2014 року, Україна розпочала роботу над впровадженням реформ у сфері аудиту з метою наближення національного законодавства, яке регулює обов'язковий аудит та аудиторську діяльність, до acquis ЄС у відповідності із вимогами положень Угоди про асоціацію між ЄС та Урядом України. Наближаючись до acquis ЄС, українські вимоги та практика будуть узгоджуватись з міжнародною практикою. На підтримку законодавчого наближення у сфері аудиту до acquis ЄС, ЄС з 2015 року фінансує технічну допомогу та роботу експертів, співпрацюючи з Урядом, Верховною Радою та ключовими зацікавленими сторонами з представників аудиторської професії в Україні.

Мета проведення Конференції Аудиторської палати України полягає у наданні учасникам інформації про поточний стан законодавчих реформ у сфері аудиту та точної інформації щодо законодавчих цілей та змісту запропонованого законодавства, що знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Також буде надана інформація про основні зміни, запропоновані у проекті закону та підготовчі заходи, що здійснюються Аудиторською палатою України, Урядом та його установами напередодні основних змін, що наближають Україну до ЄС acqui та провідної міжнародної практики.

Конференція Аудиторської палати України надасть інформацію про практичне застосування конкретних положень законодавства ЄС про обов'язковий аудит (наприклад, Директиви 2014/56/ЄС та Регламенту № 537/2014). Міжнародні доповідачі нададуть корисну інформацію про підходи, що застосовуються як в ЄС, так і в усьому світі, про досвід інших країн у процесі запровадження аналогічних реформ та інструментів, які з'явилися для використання аудиторами. Основна увага буде спрямована на те, щоб створити у учасників розуміння того, як наближення українських вимог та практики у сфері аудиту до європейської та міжнародної практики удосконалить інвестиційний та бізнес клімат в Україні для державних та приватних підприємств, та розуміння змін для аудиторської професії, які може викликати нове законодавство.

Крім презентацій та інформації, яку розкажуть експерти, учасники зможуть прийняти участь у обговоренні та поставити запитання ключовим політикам та урядовцям, щодо змісту та строків проведення реформ, запропонованих у новому законодавстві.

Завантажити програму конференції

Шановні колеги! АПУ нагадує, що бажаючим взяти участь у Конференції необхідно зареєструватися за електронною поштою  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   (контактна особа: Яцків Віка).

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, приміщення Торгово-промислової палати України 

 

Аудиторська палата України

Інформація про учасників програми

 

Європейський Союз

Європейський Союз складається з 28 держав-членів, які вирішили поступово об’єднати свої ноу-хау, ресурси і долі. Разом протягом 50-річного періоду розширення вони створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості.

 Проект EU- FINSTAR

Посилення сектору фінансових послуг України та підвищення прозорості фінансової звітності

EU-FINSTAR є проектом технічної допомоги, який фінансується ЄС, та співпрацює з Урядом України та державними установами з метою запровадження реформ, які покращують бізнес-середовище та економічні умови для громадян України. Реформи за підтримки EU-FINSTAR призводять до більш тісної інтеграції з європейськими та світовими ринками, сприяють збільшенню торгово-комерційної діяльності, зміцненню українського ринку приватних та іноземних інвесторів та підвищенню доступу до фінансових послуг. У своїй сукупності реформи за підтримки EU-FINSTAR сприяють зміцненню економіки України та досягненню більш сприятливих умов, які призводять до створення робочих місць та підвищення процвітання.

 Програма Центру реформ фінансової звітності Світового Банку STAREP

Програма «Зміцнення аудиту та звітності в країнах Східного партнерства» (STAREP)

STAREP є регіональною програмою Центру реформ фінансової звітності Світового банку для країн Східного партнерства - Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови та України. Програма STAREP фінансується Європейським Союзом, Австрійською корпорацією розвитку, Федеральним міністерством фінансів Австрії, Міністерством фінансів Люксембургу, Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань та працює з країнами Східного партнерства ЄС з метою розроблення ефективних та сталих систем бухгалтерського обліку та аудиту відповідно до міжнародних стандартів та з урахуванням вимог ЄС. Метою регіональної програми є створення прозорого політичного середовища та ефективної інституційної структури корпоративної звітності в країнах, що входять до Східного партнерства ЄС.