Попередні склади АПУ 2007-2012

Попередні склади АПУ 2007-2012

Станом на 29.03.2007 р.

Орган, який делегував

  1. Акопян Валерій Григорович

Держфінпослуг

  1. Андрєєв Петро Петрович

Голов КРУ

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Карпик Олена Анатоліївна

ДПАУ

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мін’юст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Пічкур Володимир Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

 

Станом на вересень 2007 р.

Орган, який делегував

  1. Акопян Валерій Григорович

Держфінпослуг

  1. Андрєєв Петро Петрович

Голов КРУ

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Карпик Олена Анатоліївна

ДПАУ

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мін’юст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Пічкур Володимир Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

 

Станом на січень 2008 р.

Орган, який делегував

 

Держфінпослуг

 

Голов КРУ

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Карпик Олена Анатоліївна

ДПАУ

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мін’юст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

 

Станом на лютий 2008 р.

Орган, який делегував

 

Держфінпослуг

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Карпик Олена Анатоліївна

ДПАУ

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мін’юст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на квітень 2008 р.

Орган, який делегував

 

Мін’юст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПА

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на червень 2008 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

 

Станом на липень 2008 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мінюст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Футоранська Юлія Миколаївна

Мінфін

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на вересень 2008 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мінюст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на листопад 2008 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Которобай Станіслав Васильович

Мінюст

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на грудень 2008 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Віталій Федорович

Мінюст

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на січень 2009 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Віталій Федорович

Мінюст

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на квітень 2009 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мазепа Володимир Іванович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Віталій Федорович

Мінюст

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на червень 2009 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Віталій Федорович

Мінюст

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Рожкова Катерина Вікторівна

НБУ

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Шитря Олексій Іванович

ДПАУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на грудень 2009 р.

Орган, який делегував

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Віталій Федорович

Мінюст

  1. Олексієнко Дмитро Володимирович

ДПАУ

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Рожкова Катерина Вікторівна

НБУ

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на лютий 2010 р.

Орган, який делегував

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Муравський Анатолій Максимович

НБУ

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Дмитро Володимирович

ДПА

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на квітень 2010 р.

Орган, який делегував

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Дмитро Володимирович

ДПА

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Пархоменко Валерій Миколайович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Савченко Алла Іванівна

Держфінпослуг

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Сухова Вікторія Сергіївна

Мінекономіки

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на 14 січня 2011 р.

Орган, який делегував

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Бондаренко Олег Володимирович

ДКРРФПУ

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Олексієнко Дмитро Володимирович

ДПА

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Канцуров Олег Олександрович

Мінфін

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Фабер Світлана Василівна

НБУ

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на 28 січня 2011 р.

Орган, який делегував

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Бондаренко Олег Володимирович

ДКРРФПУ

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Канцуров Олег Олександрович

Мінфін

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Папаіка Олександр Олексійович

ДПА

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Соркін Ігор В’ячеславович

НБУ

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Щепотьєва Наталія Петрівна

Голов КРУ

 

Станом на травень 2011 р.

Орган, який делегував

  1. Андрєєв Петро Петрович

Голов КРУ

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Бондаренко Олег Володимирович

ДКРРФПУ

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Канцуров Олег Олександрович

Мінфін

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Папаіка Олександр Олексійович

ДПА

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Соркін Ігор В’ячеславович

НБУ

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

 

Станом на вересень 2011 р.

Орган, який делегував

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Бондаренко Олег Володимирович

ДКРРФПУ

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Драч Володимир Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Канцуров Олег Олександрович

Мінфін

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Нестеренко Іван Іванович

ДКЦПФР

  1. Павлова Ірина Миколаївна

З’їзд аудиторів

  1. Павлова Наталя Михайлівна

Голов КРУ

  1. Папаіка Олександр Олексійович

ДПА

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Редько Олександр Юрійович

З’їзд аудиторів

  1. Сопко Василь Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Соркін Ігор В’ячеславович

НБУ

  1. Столярова Світлана Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Тарас Василь Михайлович

З’їзд аудиторів

 

Станом на березень 2012 р.

Орган, який делегував

  1. Андрєєв Петро Петрович

Державна фінансова інспекція України

  1. Богатир Володимир Вікторович

Мінюст

  1. Бойко Олександр Васильович

З’їзд аудиторів

  1. Гаєвська Наталія Ісаківна

З’їзд аудиторів

  1. Галасюк Валерій Вікторович

З’їзд аудиторів

  1. Гачківський Олексій Володимирович

З’їзд аудиторів

  1. Іваненко Юрій Вікторович

Рахункова палата України

  1. Канцуров Олег Олександрович

Мінфін

  1. Каштанова Ірина Олександрівна

З’їзд аудиторів

  1. Кондратьєв Михайло Михайлович

З’їзд аудиторів

  1. Кузуб Олександр Анатолійович

З’їзд аудиторів

  1. Лавренова Тетяна Іванівна

З’їзд аудиторів

  1. Лівий Іван Зеновійович

Мінекономіки

  1. Мозговий Олег Миколайович

НКЦПФР

  1. Нестеренко Іван Іванович

З’їзд аудиторів

  1. Папаіка Олександр Олексійович

ДПА

  1. Пилипенко Іван Ісакович

Держкомстат

  1. Соркін Ігор В’ячеславович

НБУ

  1. Стасевський Андрій Леонідович

НКРРФПУ

  1. Хоролець Тетяна Іванівна

З’їзд аудиторів