Бойко О.В.

Бойко О.В.

Член Аудиторської палати України. Заступник Голови Аудиторської палати України. Голова Комісії АПУ з сертифікації та освіти аудиторів. Член Дисциплінарної комісії АПУ.

Сертифікований аудитор з 1994 року. Голова правління ПрАТ Аудиторська фірма «Де Візу» (компанія успішно працює з 1994 року). Має дві вищі освіти - економічна (Київський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності в торгівлі») і юридична (Київський університет права НАН України за спеціальністю «Правознавство»).

Є автором та упорядником низки науково-практичних збірників і робіт, в тому числі: «Сільськогосподарські підприємства: реорганізація та створення», «Бухгалтерський та внутрішньогосподарський облік в галузях системи переробної промисловості АПК» (на основі національних стандартів), «Бухгалтерський облік: фінансовий та внутрішньогосподарський», «Енциклопедія банківської справи »та інші.

За особистий внесок у забезпечення розвитку бухгалтерського обліку і аудиту, високий професіоналізм нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України, Подякою Міністерства фінансів України. Член САУ з 1994 року.