Сушко Д.С.

Член Аудиторської палати України, Голова Комісії АПУ з зовнішніх зв’язків та інформаційного забезпечення аудиторської діяльності,  член Комісії АПУ з контролю якості та професійної етики, член Дисциплінарної комісії АПУ.

Кандидат економічних наук, член Ради Палати податкових консультантів, директор ТОВ «Аудиторська компанія «П.С.П. Аудит» (дійсний член світової мережі незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських і консалтингових фірм MGI Worldwide). Сертифікований аудитор з 2003 року.

Є судовим експертом Міністерства юстиції України з 2002 року за спеціальностями «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій», «Дослідження фінансово-кредитні операцій».

Пройшов навчання та за результатами здачі іспитів отримав міжнародний диплом Level 4 IAB Diploma in Accounting to international Standards (формування фінансової звітності відповідно до МСФЗ за програмою Міжнародної асоціації бухгалтерів (IAB), диплом з міжнародної фінансової звітності Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (ACCA Dipl FR Rus).

У 2017 році рішенням З'їзду аудиторів України, був обраний до складу Аудиторської палати України.